1 mila Krotoszyn - 28 sierpnia - wstęp wolny

6 sierpnia 2022

Moi drodzy ❗
Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że 28 sierpnia w niedzielę na pięknym, nowym stadionie lekkoatletycznym, który jest dumą Krotoszyna odbędzie - 1 mila Krotoszyn 🔥😱START godz. 10:00💪
ul. Sportowa 1 - Błonie⭐Dystans 1 mili (1609,34m) to 4 okrążenia wokół stadionu po bieżni tartanowej 👊 Świetna okazja do sprawdzenia się na krótszym dystansie😍✅Wstęp wolny (darmowy)
✅Każdy otrzyma numer startowy
✅Każdy z uczestników otrzyma żel energetyczny Honey Bee Power o smaku malinowym
🍯 100% naturalnych składników
🔋 dostarcza energii podczas treningów
🇵🇱 polski produkt od @apimar.miody
✅Start na dźwięk
✅Ręczny pomiar czasu z kamerą
✅Fotograf - Zuza Leydy (będzie dużo fotek)Uwaga ❗Z inicjatywy naszego zawodnika Jacka Zawodnego odbędzie się zbiórka przed startem👇Pobiegnij milę, wrzuć do puszki minimum 20 zł na pomoc dla dzieci - ofiar wojny na Ukrainie w zbiórce Lions Charity Run 2022 i weź udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, które ufunduje biegacz i radny Rady Powiatu Krotoszyńskiego Jacek Zawodny.❌ Dokładnie 1026 kilometrów, z Oak Brook przez Chicago, Windsor, London, Hamilton, Toronto, Kingston i Ottawę do Montrealu przebiegło ośmioro biegaczy w czerwcu br.
❌Celem biegu było podkreślenie wagi dobrosąsiedzkich relacji między sąsiednimi krajami i pokoju na świecie oraz zbiórka pieniędzy na pomoc dla dzieci poszkodowanych w wyniku wojny w Ukrainie. Witkowski Running Team chce dołożyć również swoją "cegiełkę" do tej zbiórki.
❌Zachęcam do wsparcia celu pomocy potrzebującym dzieciom: https://zrzutka.pl/3hh673Każdy kto weźmie udział w zbiórce będzie miał możliwość wylosowania:
1.koszulka biegowa
2.plecak sportowy
3.bidon, śniadaniówkaPo zakończeniu startów odbędzie się grill z okazji zakończenia wakacji. Będziemy smażyć przy stadionie na specjalnie wyznaczonym i przygotowanym miejscu.
Każdy otrzyma:
kiełbasę🌭
chleb🍞
herbatę🫖
Prosimy, aby każdy przyniósł sobie coś do picia oraz ewentualnie coś do poczęstowania innych głodomorów 🙂Do zobaczenia 😍😍😍

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram