Bóg lubi trójce - moje podopieczne

15 listopada 2022

Mówią, że Bóg lubi trójce, a więc dziewczyny trenując razem mają świetne warunki ku rozwojowi pod moim okiem. Podopieczne ze zdjęcia mają przed sobą całe życie, wszystko przed nimi, a to jak się im w życiu ułoży w dużej mierze zależy od nich oraz od ludzi jakich spotkają na swojej drodze.

W każdej dziedzinie życia musisz non stop się kształcić. Nie ma czegoś takiego jak pozostanie w miejscu. Musi być ciagły rozwój, musisz ciągle szukać. Ma to wielkie przełożenie na bieganie, ponieważ nie ma czegoś takiego jak założmy pobiegnięcie rekordu życiowego i trenowanie ciągle tak samo (mówimy raczej o prędkościach na posczególnych jednostkach). To, że Twoja forma pozwoliła Ci pobiec szybciej to znaczy, że jesteś krok dalej, to znaczy że udało Ci się zrobić coś więcej i rozwijasz się w dobrym kierunku. Ale ważna jest pokora, ponieważ mimo pobiegniętego PB wynik należy przyjąć z pokorą i dalej pamiętać o ciągłym rozwoju, żeby nie pozostać w stagnacji.

Moi drodzy. Rozwijajcie się i dążcie do swoich celów tak jak to robią moje podopieczne ze zdjęcia. Są bardzo zmotywowane do treningu i pracy nad sobą, a to jest bardzo ważna cecha u biegaczy.

Współpraca/opieka trenerska/plany treningowe

mail: marcinwitkowski1985@gmail.com

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram