Bon 1 % na plan treningowy za udział w zajęciach grupowych w Krotoszynie

16 listopada 2021

Co tydzień w Krotoszynie na bieżni za liceum Kołłątaja 1 odbywają się treningi zawodników grupy Witkowski Running Team. Trener Marcin Witkowski dostosowuje program zajęć w niedzielę do dopasowanego planu treningowego, który zawodnik otrzymuje co tydzień.
Na zajęcia również uczęszczają zawodnicy, którym zajęcia prowadzi Szymon Winiarski. Jest to grupa początkujących zawodników, gdzie poziom zaawansowania nie odbiega od pierwszej grupy. Są to zawodnicy, którzy korzystają z wolnego wstępu na zajęcia.

W związku z nadejściem zimy, ogłaszamy dodatek motywacyjny dla każdego zawodnika, który będzie przychodził na zajęcia w postaci możliwości odebrania za każdorazowe przyjście na trening w niedzielę rabatu 1 % na zakup pakietu 3 miesięcznego. Vouchery sumuja się, czyli jak uzbierasz 10 to możesz wymienić na 10 % rabatu przy zakupie opieki na 3 miesiące. Dla nowych i obecnych zawodników.


Zapraszamy biegaczy w każdą niedzielę 10:00 Krotoszyn Kołłątaja 1 - WSTĘP WOLNY

Współpraca dla biegaczy: marcinwitkowski1985@gmail.com

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram