Casting dla 14-18 latków z wielkopolski chętnych do trenowania biegania

19 października 2022

Pragnę poinformować, że otwieram nabór dla młodzieży w wieku 14-18 lat (dziewczyny oraz chłopaki). Nie chciałem napisać dziewczynki, oraz chłopcy bo to w tym wieku jakoś niestosownie brzmi. Proszę o zapoznanie się w informacjami oraz z krótkim słowem wstępu.
Witam. Nazywam się Marcin Witkowski, jestem rodowitym Krotoszynianinem. Prowadzę zdrowy, oraz aktywny tryb życia. Moim życiowym celem oraz aktualną pracą jest trenowanie biegaczy na różnym poziomie wytrenowania jak i popularyzacja sportu. Trenuję dorosłych oraz młodzież. Jak wiemy w obecnych czasach kontakt młodzieży ze sportem jest bardzo ważny, ponieważ łatwo popadają w wir mediów społecznościowych. W sieci życia nie wykreujemy, w sieci możemy zgubić poczucie własnej wartości oraz pewności siebie co utrudni nam dalszy rozwój życiowy. Oczywiście internet jest świetną technologią, lecz należy z tej technologii korzystać rozważnie. Sport to coś co pozwala zdobyć cenne doświadczenia, które są niezbędne w życiu do osiągniecia sukcesu. Czy to sukces sportowy, czy zawodowy - nieważne. Sport pomaga w wielu aspektach życia. Ja nie namawiam, tylko chcę trenować chętne osoby, które chcą zmienić coś w swoim życiu i czują się "lepsze" w bieganiu od rówieśników. Poniżej Państwo zapoznają się z zasadami oraz warunkami trenowania młodzieży 14-18 lat pod moimi skrzydłami.

Jesteś chętny lub chętna do trenowania biegania❓
Masz 18 lat lub mniej❓
❌Oferuję:
✅Całkowicie darmową opiekę treningową
✅Indywidualny kontakt
✅Dostosowany plan treningowy do poziomu wytrenowania, zajęć WF, zawodów i trybu życia
✅Doświadczenie
✅Treningi w Krotoszynie z grupą seniorską oraz juniorską (częstotliwość do ustalenia zależnie od miejsca zamieszkania)

❗Wymagam:
✅Chęci do treningów
✅Zaangażowania w treningi
✅Cierpliwość
✅Systematyczność
✅Raportowanie treningów

Proszę o kontakt zdecydowane osoby
Zgłoszenia proszę przesyłać na EMAIL: marcinwitkowski1985@gmail.com

Proszę nazwać temat emaila "Zgłoszenie Casting Junior"
Proszę o podanie wieku, aktualny rekord życiowy na 1000m (jeśli nie masz wykonasz test po kontakcie ze mną), zawody z wynikami w jakich brałeś lub brałaś udział oraz miejscowość w której aktualnie mieszkasz.

Marcin Witkowski
Fotki z treningów...

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram