CZWARTA ROCZNICA WYGRANEGO BIEGU Z KONTUZJĄ

12 września 2022

Dokładnie 4 lata temu ( 12 września 2018 roku ) w Ostrowie Wlkp. na stadionie Stali wystartowałem w biegu na dystansie 5000 m. Był to bieg otwarty.
Wtedy miałem życiową formę, wygrałem ten wyścig z przewagą około 70 metrów nad drugim zawodnikiem z czasem 15'54". Wtedy brakowało tylko 1 sekundy do wyrównania mojego rekordu życiowego.
Przed biegiem odczuwałem lekki ból łydki, pomyślałem że zaryzykuję i wystartuję. Ponieważ bardzo mocno chciałem ten bieg wygrać. I tak się stało że podczas biegu ten ból nasilał ale robiłem wszystko żeby do mety dobiec jako pierwszy.
I dobiegłem bez większych problemów. Po zakończonym biegu ból łydki nasilił się bardzo mocno że miałem problemy z chodzeniem.
Następnego dnia miałem pierwszą wizytę u fizjoterapeuty w REH-MEDIC Gabinet Fizjoterapii w Krotoszynie.
Miałem 5-dniowo przerwę od treningów. Po tym czasie wznowiłem treningi rozpoczynając od rozruchu.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram