Doda jest brązową medalistą mistrzostw polski juniorów na 100m

8 lutego 2022

Chyba większość z nas kojarzy kim jest DODA. Piosenkarka, aktorka, infulencerka - Doda, właściwie Dorota Rabczewska, gdy była nastolatką uczęszczała na treningi w klubie lekkoatletycznym. Ma wielu fanów jak i krytyków, ale mało kto wie , że jest ona związana ze sportem. Ba... To brązowa medalistka mistrzostw polski juniorów w biegu na 100 m. Swoje trofeum zdobyła w 1997 r.

Mimo, że Doda to skandalistka to nie można zaprzeczyć, że ma w sobie potężnego ducha sportowego. Nie oszukujmy się musiała poświecić bardzo dużo czasu i pracy by osiągnać taki sukces w sporcie. Nie oceniam jej przez pryzmat zachowań czy ubioru. Patrzę na jej twórczość muzyczną i osiągnięcia sportowe. Patrząc na polskich celebrytów to niestety, ale mało który może pochwalić sie takimi osiągnieciami jak właśnie ona.

Zdobyła złote medale w wojewódzkich mistrzostwach szkolnych w biegu na 100 i 60 m, skoku w dal i pchnięciu kulą.

Dorota już od małego miała do czynienia ze sportem. Ojciec Doroty Rabczewskiej to medalista mistrzostw świata i Europy w podnoszeniu ciężarów.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram