Duża pewność siebie pomaga w codziennym życiu

5 października 2023

Duża pewność siebie pomaga w codziennym życiu.

Zawsze było tak, że wzorowaliśmy się na obecnie panującej modzie, kulturze czy to nawet na sąsiedzie. Obecnie poszło to tak daleko, że wzorujemy się już nawet od influencerów, których jest pełno w internecie. Chcąc nie chcąc ciężko nie spotkać ich w internecie, są po prostu wsżędzie. Z tym należy nauczyć się żyć, ale dziś z innej beczki. Wzorowanie się na innych ludziach nie jest do końca takie dobre, ponieważ chcąc naśladować kogoś kim się tak naprawdę w środku nie jest sami się oszukujemy. Robimy wtedy coś co zabiera nam dużo pewności siebie, nie czujemy się swobodnie.W obecnych czasach wśród biegaczy przestało robić wrażenie kto jaki ma wysoki poziom sportowy, liczy się tylko i wyłącznie dystans. Nieważne, że osiągane czasy na maratonach czy biegach ultra są równe prawie tempu szybszego marszu, ale liczy się fakt ukończenia. Mam wrażenie, że zaczyna się robić moda na to, że im ktoś robi czegoś więcej tym jest lepiej. Są ludzie, którzy nadal się nie oszukują i robią rzeczy, które są dla nich lepsze. Zdrowie mamy jedno, pamiętajcie. Nie wiem dokąd zmierza świat, ale miejcie swój rozum.

Szanuję każdego biegacza, ale nie mogę patrzeć jak zawodnicy, którzy mają dosyć średnie predyspozycje do biegania dystansów bardzo długich pchają się w nie i zaczynają powolną drogą ku autodestrukcji, która finalnie objawia się wypaleniem.

Bądźcie pewni siebie i trwajcie w swoich postanowieniach tak, aby na zdrowiu się to nie odbijało.

Współpraca/plany treningowe: marcinwitkowski1985@gmail.com

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram