Jak debiut w maratonie to tylko w Dębnie: plan zawodniczki

26 marca 2023

Moja pewna zawodniczka ma zamiar zadebiutować w maratonie. Padło na 49. Maraton Dębno, który odbędzie się 16 kwietnia 2023 roku.

Co do planu treningowego wiem, że może być wiele niejasności, ale ja wiem po co i dlaczego wykonujemy każdą jednostkę treningową. Maraton rządzi się swoimi prawami, a plan, który widzicie jest namiastką tego co zawodniczka wykonała w drodze do debiutu. Ilość jednostek treningowych w ilości trzy nie jest przypadkowa. Nie eksploatuję zawodniczki niepotrzebnie. Krążą w internecie wśród pogłoski, że pod maraton trzeba trenować codziennie. Być może w ich metodzie treningowej i na bardzo wysokim poziomie, lecz nie u mnie. Akurat w tym przypadku wystarczą w obecnej stytuacji trzy jednostki, aby zadebiutować i przebiec.


UWAGA!
Poniższy plan treningowy jest dopasowany do indywidualnych predyspozycji zawodonika, oraz uwzględnia pracę i inne warunki, które mają wpływ na trening oraz wyniki.

Współpraca: marcinwitkowski1985@gmail.com

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram