Jak trenuje Rafał pod złamanie 1:30 w półmaratonie?

11 stycznia 2023

Rafał Karcz jest moim zawodnikiem i sam jest trenerem kickboxingu, który szkoli swoich podopiecznych.
Jest także prezesem Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego. Mimo mnóstwa obowiązków (treningi z zawodnikami, obozy, wyjazdy na zawody) potrafił tak dobrze ułożyć dzień, że zawsze znalazł czas, żeby w ciągu każdego tygodnia wykonać 4 jednostki treningowe.

W dniu 25 września 2022 roku w stolicy Polski podopieczny Rafał wystartował w Warszawskim Maratonie.
Na królewskim dystansie poprawił swoją życiówkę o 1001 sekund, czyli o 16 minut i 41 sekund.

W 2023 roku chcemy pobiec półmaraton poniżej 1:30.

Chciałbym Wam pokazać jak obecnie trenuje mój zawodnik.

Plan z 9-22 stycznia.

UWAGA!
Poniższy plan treningowy jest dopasowany do indywidualnych predyspozycji zawdonika, oraz uwzględnia pracę i inne warunki, które mają wpływ na trening oraz wyniki.

Współpraca: marcinwitkowski1985@gmail.com

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram