Jakie najczęściej daje uwagi moim podopiecznym, których prowadzę?

23 września 2023

Trenowanie sportu wiąże się z pewną dyscypliną, która ma być wzajemną współpracą. Nieważne jak bardzo będę się starał ze swojej strony, bo to nic nie da, gdy najważniejszej roboty nie wykona zawodnik. To od zawodnika zależy najwięcej. Mam świetnych podopiecznych, którzy bardzo chcą dążyć do upragnionego celu i czasami zbyt ambitnie podchodzą do trenowania co przekłada się na modyfikacje w planu treningowym. Jak układając plan zawsze biorę perspektywę rozwoju na dłuższy okres, nie ma możliwości rozwoju w miesiąc, dwa lub trzy, bo dalej nie będzie z czego dalej budować formy, a stagnacja wyników częstwo doprowadza do wypalenia psychicznego zawodnika.

Naczęstsze uwagi dla moich podopiecznych:

1. Proszę po każdym treningu zdawać relacje.
2. Proszę przestrzegać planu treningowego oraz moich wskazówek.
3. Proszę przed KAŻDYMI startami kontaktować się ze mną oraz stosować się do moich wskazówek co do taktyki startowej oraz czynności związanych z startami.

Nic trudnego, prawda? A jednak sporej części moim podopiecznych zdarza się "zapominać" niektórych ważnych kwestii. Mam nadzieję, że może niektórzy przeczytają ten tekst i będą stosować się do wyżej wymienionych uwag, przecież wspólnie dążymy do jednego celu - rozwój to wzajemna współpraca.

Współpraca/plany treningowe: marcinwitkowski1985@gmail.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram