Mój zawodnik zdobywa 2 miejsce w biegu ultra 160 km - 2 tygodnie z treningu przed startem

28 maja 2022👉DRUGIE MIEJSCE Mariusz Janowski W BIEGU ULTRA‼️

Siostry i Bracia mój podopieczny Mariusz Janowski zajął drugie miejsce OPEN w biegu ULTRA WAY na dystansie 1️⃣6️⃣0️⃣ km z wynikiem 20 godzin i 58 minut.

Brawa dla Mariusza👏

Ukończenie tak długiego dystansu na zawodach jest ogromnym wyzwaniem psychicznym dla organizmu - psychicznym oraz fizycznym. Silna wola walki musi mieć przebicie i zwątpienie, które się pojawia jest nieuniknione. Stan, który się przechodzi na takim dystansie jest nie do opisania, trzeba to przeżyć samemu. Duma z ukończenia, a co więcej przebiegnięcia w wyznaczonym mniej więcej czasie jest ogromna. Ciężko czasami przewidzieć co się wydarzy.

Jesteś ciekawy jak wyglądał plan na 2 tyg. przed startem na 160 km w czasie 20 godzin i 58 minut?

Oto dwu-tygodniowy plan treningowy zawodnika ambitnego, który konsekwetnie wykonywał polecenia trenera Marcina Witkowskiego

UWAGA!
Poniższy plan treningowy jest dopasowany do indywidualnych predyspozycji zawdonika, oraz uwzględnia pracę i inne warunki, które mają wpływ na trening oraz wyniki.

marcinwitkowski1985@gmail.com - Tu możesz zapytać o plany treningowe dla biegaczy
https://witkowskirunning.pl/ - Tu możesz sprawdzić więcej
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram