Plan treningowy. Mój podopieczny chce pobić rekord życiowy w półmaratonie poznańskim!

9 marca 2023

Mój podopieczny Rafał to bardzo pracowity gość, który konsekwentnie realizuje plan treningowy. W ubiegłym sezonie mieliśmy małe perypetie, które były spowodowane pewnym błędem "żywieniowym". Ale to już przeszłość i budujemy solidną formę na kolejne starty w nowym sezonie, bo jest o co walczyć!
Najbliższym większym celem jest start w 16. Poznań półmaraton 16.04.2023. Jego rekord życiowy na tym dystansie to 01:34:11.

Chciałbym Wam pokazać jego plan treningowy z 20 marca - 2 kwietnia. Od razu odpowiadam na pytanie, które może się Wam nasuwać. Plan Rafałowi już ułożyłem do przodu, ponieważ współpracujemy tak długo, że świetnie znam jego organizm i możliwości. A gdy pojawiają się jakieś problemy zewnetrzne na bieżąco modyfikujemy plan co raczej rzadko sie zdarza.

UWAGA!
Poniższy plan treningowy jest dopasowany do indywidualnych predyspozycji zawdonika, oraz uwzględnia pracę i inne warunki, które mają wpływ na trening oraz wyniki.

Współpraca: marcinwitkowski1985@gmail.com

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram