Plan treningowy zawodnika przygotowującego się do maratonu z rekordem ponad trzy godziny

12 lutego 2023

Mój podopieczny Andrzej, z którym współpracuję dosyć krótki okres, bo raptem kilka miesięcy określił za cel w sezonie 2023 pobiegnięcie po nowy rekord życiowy na królewskim dystansie. Stary rekord to 3:05.
Jego rekord życiowy na 10 km to 39:05 i w Półmaratonie 1:26. Zawodnika powoli zaczynam poznawać, bo im dłużej znam danego podopiecznego tym łatwiej mi się osiąga z nim progres.

Obecnie skupiamy się kilometrażu, który oczywiście wymaga maraton. Pojawiają się już mocniejsze jednostki treningowe, ale mam w tym swój cel i zawodnik obecnie świetnie znosi obciążenia. Oby tak dalej. Chciałbym Wam pokazać plan od 20 lutego do 5 marca jaki zawodnik bedzie realizował. Badajcie.UWAGA!
Poniższy plan treningowy jest dopasowany do indywidualnych predyspozycji zawdonika, oraz uwzględnia pracę i inne warunki, które mają wpływ na trening oraz wyniki.Współpraca: marcinwitkowski1985@gmail.com

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram