Polak biegnie z Gliwic do Barcelony... dziś zaśpiewa spod wieży Eiffla

7 października 2022

Pomysły biegaczy się nieograniczone. Wyzwania, które dla niektórych byłyby nie do zrealizowania dla innych są po prostu kolejnym zadaniem do wykonania. A co najlepsze, po takim próbach jak ta przychodzą jeszcze trudniejsze zadania. Śmiałkiem, który się podjął przebiegnięcia w celu charytatywnym z Gliwic do Barcelony jest Tomasz Sobania. 23 letni biegacz. Jak pisze na swoim profilu na facebooku: 🏃‍♂|Biegacz 📖|Pisarz 🌍|Podróżnik.

Tomasz Sobania ruszył 3 września, a planowo do Barcelony ma zamiar dotrzeć 1 listopada (do przebiegnięcia ok. 2500 km). Ma za sobą już 1428 kilometrów, a dziś, czyli 07.10.2022 ma dotrzeć do Paryża. Uzbierało się 10 tyś zł, a obiecał, że jak uzbiera się więcej niż 10 tyś. to zaśpiewa na live na żywo spod wieży Eiffla, więc będzie musiał dokonać tego co obiecał.

Ponadto Tomasz to człowiek o wielkim sercu, ponieważ cała wyprawa ma na celu uzbieranie środów pieniężnych na rzecz klubu dla młodzieży z Gliwic. Klub zajmuje się pomocą osobom uzależnionym i profilaktyką uzależnień wśród młodzieży
Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/2m96jnfbclid=IwAR3VYAstewjBfdoJEjxcjN2jyDawaCVfKY4A3DXaN7yySxWdE_VueyRBXeQ

Przy pomaganiu możesz skorzystać jak zaznacza Tomasz 🙂

"A jeśli ktoś wpłacił lub wpłaci, nawet i w kilku częściach, 200 złotych na zbiórkę, dostanie ode mnie z dedykacją moją nową książkę, która ukaże się w połowie listopada - zapowiada Tomek. - To moja opowieść o zeszłorocznej wyprawie do Rzymu, nad która pracowałem od początku roku".

Brawa dla chłopaka, że robi coś co może pomóc innym a przy okazji może udowodnić, że ograniczenia człowieka są tylko w głowie.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram