Poprawiła się o 61 sekund - jak trenuje dalej?

13 grudnia 2022

Moja podopieczna Kasia 30 października 2022 poprawiła swój rekord życiowy na 3000m o 61 sekund, który od tamtego dnia wynosi 14'45". Rozwaliła w mak swoje dawne PB podczas sprawdzianu lekkoatletycznego w Krotoszynie organizowanego przeze mnie. Relacja z 30 października sprawdzianu lekkoatletycznego: https://witkowskirunning.pl/relacja-i-wyniki-z-testow-la-400-m-oraz-3000-m-krotoszyn-30-10-2022/ Kasia jest bardzo sumienną zawodniczką, która zaraża swoim pozytywnym podejściem i nastawieniem na treningach grupowych. Jest bardzo wyważona i pracowita. Spotykamy się czasami na indywidualnych sesjach, ponieważ jest miejscową podopieczną z Krotoszyna (miasto w którym mieszkam). Bardzo dobrze wie w jakim kierunku chce iść, a ja wiem jak jej pomóc w dążeniu do jej wymarzonego celu jakim jest start w półmaratonie w sezonie 2023.

Chciałbym Wam pokazać w jaki sposób trenuje obecnie Kasia, udostępniam plan z 2 najbliższych tygodni treningowych.


UWAGA!
Poniższy plan treningowy jest dopasowany do indywidualnych predyspozycji zawdonika, oraz uwzględnia pracę i inne warunki, które mają wpływ na trening oraz wyniki.

Współpraca: marcinwitkowski1985@gmail.com

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram