Progres Konrada - 10 km w 43'26" z 44'46" - plan z 4 tygodni przed startem

19 grudnia 2022

Mój podopieczny Konrad Condor Grzesiak, z którym współpracuję około roku zrobił bardzo duże postępy w sezonie 2022. Konrad, gdy przyszedł pod moje skrzydła był początkującym biegaczem, który przeszedł dużą przemianę swojego ciała w postaci utraty sporej ilości kilogramów. To znaczyło, że potrafi nałożyć na siebie reżim, więc do trenowania biegów długodystansowych jest to bardzo dobra cecha. W lato 2022 postanowiłem u niego zbudować bazę, która miała zaprocentować na jesiennie starty. A w okresie września zrobiliśmy bardzo delikatny okres przed startowy. Konrada nie ukrywając traktuję bardzo delikatnie a te bodźce, które otrzymuje są wystarczające i przede wszystkim działają. To znaczy, że są bardzo duże rezerwy w treningu. Konrad jest bardzo poukładanym zawodnikiem. Sumiennie zdaje relację z treningów i podchodzi poważnie do tego co robi. W każdą niedzielę widzimy się na treningu grupowym w Krotoszynie co pozwala mi jeszcze lepiej obserwować zachowania oraz zbieram jeszcze więcej informacji na temat reakcji na dozowane bodźce treningowe. Konrad w ostatnim czasie poprawił w miesiąc dyszkę z 44'46"na 43'26". W okresie jesiennym zaczęło procentować solidnie przepracowane lato. Relatywnie prosty trening, ale przemyślany działa idealnie. Nie mogę się doczekać formy Konrada w sezonie 2023 po przepracowanej zimie. Jak zdrowie mu pozwoli będzie biegał jeszcze szybciej. Chciałbym Wam pokazać plan treningowy z 4 tygodni przed rekordowym startem, a po drodze warto zauważyć, że startował co działało jako sprawdzenie dyspozycji oraz trening podbijający formę w jednym.


UWAGA!
Poniższy plan treningowy jest dopasowany do indywidualnych predyspozycji zawdonika, oraz uwzględnia pracę i inne warunki, które mają wpływ na trening oraz wyniki.

Zapytaj o wolne miejsca na współpracę
Opieka trenerska
EMAIL: marcinwitkowski1985@gmail.com
Mój prywatny nr. tel. : 723 464 243

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram