Progres na 10 km w 36:40 3 tygodnie z treningu przed startem

26 października 2022

Chciałbym Waw pokazać co trenował mój zawodnik Norbert trzy tygodnie przed startem w Kole na 10 km 23 października 2022. Owy podopieczny cechuje się dokładnością, starannością oraz systematycznym treningiem pod moim bacznym okiem od dwóch sezonów. Norbert (PB 10 km 36:40) przed każdym startem kontaktuje się ze mną i ustalamy wspólnie taktykę na dany bieg. Świetnie mi się z nim współpracuje. Efekty widać... a z resztą poprawa na 10 km o 75 sekund mówi sama za siebie. A jak wiemy poprawianie wyników na tym poziomie nie należy do łatwych zadań. Trzeba wiedzieć jak to robić, aby się udawało robić ciągły progres. W dużej mierze wszystko zależy od zawodnika, czy będzie skrupulatnie wykonywać treningi, czy lecieć w kulki, aby dokładać sobie bez wiedzy trenera dodatkowych obciążeń.

UWAGA!
Poniższy plan treningowy jest dopasowany do indywidualnych predyspozycji zawdonika, oraz uwzględnia pracę i inne warunki, które mają wpływ na trening i wyniki.

Opieka trenerska
EMAIL: marcinwitkowski1985@gmail.com
Mój prywatny nr. tel. : 723 464 243

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram