Przestań wzorować się innymi, tylko zacznij robić swoje

11 marca 2024

Przestań wzorować się innymi, tylko zacznij robić swoje.

Czasy mocno się zmieniły, bo teraz mamy jeszcze większy podgląd na świat poprzez media społecznościowe, ale czy wszystko co się w nich ukazuje jest dobre? Sporo rzeczy to sztuczne zachowania, które dają chwilę radości jak się to ogląda, ale w późniejszym czasie zaczynają człowieka łapać kompleksy z tego powodu. Kobiety w mediach wyglądają prawie idealnie, mężczyźni pokazują tylko bogate życie - ogólnie to u wszystkich jest super cool. Ale czy tak naprawdę jest w normalnym życiu? Niestety nie. Życie to droga, w której ma się wzloty oraz upadki. Raz jest lepiej, raz gorzej. Ale trzeba ciągle iść do przodu jak taran i robić swoje mimo przeciwności losu.

W treningu biegowym nigdy nie będzie idealnie się wszystko układać. A to coś delikatnie zacznie boleć, a to przeziebienie złapie w najmniej spodziewanym momencie, a to troszkę motywacja spadnie, zawsze będzie coś.

Moi drodzy. Pracujcie mocno na siebie i luzujcie głowę, jeśli tego potrzebujecie, bo człowiek to nie maszyna.

Życzę Wam dobrego tygodnia, aż do niedzieli, pełnego pozytywnej energii 🙂

Współpraca/plany treningowe: marcinwitkowski1985@gmail.com

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram