Rekordowy sezon 2022 Pawła na 5 i 10 km

31 grudnia 2022

Z moim podopiecznym Pawłem współpracujemy od jednego sezonu. Zgłosił się do mnie jako zawodnik, który ze sportem miał wiele wspólnego, ponieważ trenował crossfit kilka razy w tygodniu. Było to ułatwieniem, ponieważ aktywność fizyczna płyneła w jego krwi, ale trzeba było sporo poprafić i przede wszystkim ukierunkować go na odpowiednie tory. Oczywiście wciąż pracujemy nad tym, ale jest już o wiele lepiej niż było. Jestem zadowolony z efektów treningowych Pawła. Przykłada się sumiennie do treningów i realizuje założenia. Oby żadna nieprzewidiana sytuacja nas nie dopadła w sezonie 2023, a będą fajne wyniki. Dużym atutem jest fakt, że Paweł jest biegaczem, który mieszka w mojej miejscowości (Krotoszyn) dzięki czemu mogę podglądać na żywo jego poczynania treningowe.
W 2022 Paweł poprawił się:
👉10 km z wyniku ponad 53 minuty na 46'32 🔥
👉5 km z ponad 24 minut na 21'31"🔥

Chciałby Wam pokazać plan treningowy Pawła, który będzie realizował w dniach 2-8 stycznia 2023

UWAGA! Plan jest dobrany indywidualnie i nie należy się nim wzorować w jakikolwiek sposób, ponieważ był poprzedzony solidnym okresem przygotowawczym.

Współpraca: marcinwitkowski1985@gmail.com

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram