Trenują bieganie w Krotoszynie

11 sierpnia 2021

Grupa pasjonatów biegania - Witkowski Running Team w każdą niedzielę o godz. 10:00 spotykają się na bieżni za liceum Kołłątaja 1. Treningi w grupie rekreacyjnej są darmowe. Zaletami treningów w grupie jest możliwość wspólnego trenowania. Zawodnicy są dzieleni na grupy, którzy wykonują konkretną sesję zadaną przez trenerów pod ich bacznym okiem. Trener Marcin Witkowski to doświadczony zawodnik, która zna się na rzeczy z ponad siedemnastoletnim doświadczeniem i prowadzi grupę zawodniczą, a z kolei Trener Szymon Winiarski to młody biegacz, który ciągle pogłębia swoją wiedzę na temat biegania co łączy z aktywną działalnością jako zawodnik - prowadzi grupę rekreacyjną.

Jesteśmy największą grupą biegaczy w Krotoszynie, którzy razem się spotykają i trenują co widać na zdjęciach.

Każdy trening jest inny i urozmaicony! Przyjdź i pobiegaj razem z nami niezależnie od Twojego poziomu wytrenowania!
Sporo biegaczy przychodziło do nas nie potrafiąc przebiec ciągiem 30 minut a dziś wykonują treningi zadane przez nas z palcem w nosie. Również mamy zawodników na wysokim poziomie amatorskim.

Oprócz niedzielnych treningów są prowadzone darmowe zajęcia trzy razy w tygodniu dla dzieci i młodzieży, więcej informacji w zakładce kontakt, jeśli chcesz aby Twoje dziecko rozpoczęło treningi biegania.

Zapraszamy, wstań z kanapy i rusz się, bo życie ucieka.

Facebook: facebook.com/TeoriaBieganiaWitkowskiego

Współpraca, plany treningowe dla biegaczy: marcinwitkowski1985@gmail.com

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram