Wyrwij się z marazmu

22 marca 2024

Siła działania i wewnętrzna moc mogą zdziałać cuda w Twoim życiu!

Masz gorsze dni, tygodnie, miesiące lub nawet lata? To właśnie jest ten moment, aby zacząć działać. Znajdź swoją pasję, znajdź ludzi przy których nic nie musisz udawać i możesz być sobą! Chłopaki ze zdjęcia - każdy inny, każdy z nich ma swoją historię. Każdy z nich miał lub ma jakieś nałogi, ale spotykają się na treningach, robią swoje i czerpią siłe oraz moc do życia. Tak to do życia, bo kroczenie przez drogę zwaną życiem wymaga wiele nakladów energii. Mogą w internecie pisać bzdury znawcy, że do życia trzeba mieć siłe tak po prostu, bo tak ma być. Kiedyś tak mogło być, była bieda i słabo wyglądał rynek pracy. Dziś mamy kompletnie inne czasy i depresja oraz stany lękowe dotykają bardzo wielu ludzi. Dlatego sport pomaga leczyć wszystkie dolegliwości, daje zajęcie, które wyznacza cel.

Moi mili. Nie bójcie się przyznawać do słabości, tylko szukajcie rozwiązań. Nie zamykajcie się na swoje cztery ściany, wyrwijcie się z marazmu.

Współpraca/plany treningowe: marcinwitkowski1985@gmail.com

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram