Złamane 40min na 10km- miesiąc z treningu zawodnika

21 grudnia 2021

My, czyli amatorzy biegania biegamy z pasji i odskoczni od życia codziennego. Ale tak naprawdę nie oszukujmy się jarają nas wyniki, życiówki i ciągłe poprawianie swoich rekordów. Tak w rzeczywistości startowanie w zawodach jest po to, aby rywalizować z innymi zawodnikami lub ze samym sobą porównując czasy zdobyte wcześniej. Najbardziej magicznym momentem jest, gdy uzyskamy nasz wymarzony wynik. Wtedy rozpiera nas duma nawet czasami nie z osiągniętego wyniku, lecz z pracy, która wykonaliśmy, a ona na dodatek przyniosła oczekiwany efekt! To jest piękne - robisz coś a to przynosi plony!


Magiczna bariera, która jest dla wielu z biegaczy marzeniem - złamanie 40 min na 10 km!Jesteś ciekawy jak wygląda miesiąc przed startem na 10 km poniżej 40 min?

Oto miesięczny plan treningowy zawodnika ambitnego, który konsekwetnie wykonywał polecenia trenera Marcina Witkowskiego

UWAGA!
Poniższy plan treningowy jest dopasowany do indywidualnych predyspozycji zawdonika, oraz uwzględnia pracę i inne warunki, które mają wpływ na trening i wyniki.

Oczywiście należy wziąść pod uwagę, że dany plan treningowy był poprzedzony solidnym okresem przygotowawczym. Jak widać zawodnik nie musiał znosić żadnego wymagającego treningu, po prostu długie wybiegania i baza tlenowa zrobiła robotę.

Plany treningowe dla biegaczy/współpraca: marcinwitkowski1985@gmail.com
Facebook Teoria Biegania Witkowskiego: https://www.facebook.com/TeoriaBieganiaWitkowskiego


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram